KURS BIOENERGOTERAPII PRAKTYCZNEJ - JESZCZE RAZ ! PRZED WAKACJAMI !

Dodano 28.5.2019

Międzynarodowy Instytut Medycyny Naturalnej we współpracy z firmą Squadra - Centrum Szkoleń i Certyfikacji, zapraszają do udziału w 3 dniowym, intensywnym kursie BIOENERGOTERAPII PRAKTYCZNEJ, prowadzony przez kadrę Instytutu, wykładowców kursów zawodowych, mistrzów naturpatów, terapeutów:

Romana Kozaka i Katarzynę Dąbrowską

Zobacz ofertę tutaj...

W trakcie 3 dni intensywnej pracy, zaangażujemy Ciebie i Twoją uważnośc w bliższe przyjżenie się samemu sobie, temu co odczuwasz, co do Ciebie przychodzi, a czego nie dokońca rozumiesz.

To na początku !

Zdobędziesz fachową wiedzę nt. energetycznego systemu człowika praz energetycznej budowy Świata i jak możesz ją wykorzystać w praktyce. W życiu prywatnym oraz zawodowym.
Budując siebie silniejszego, bardziej pewnego siebie, porawisz swoje relacje z otoczeniem, będziesz widzieć i rozumieć więcej.

 

a przede wszystkim !

Nauczysz się prowadzić profesjonalną sesję bioenergoterapeutyczną, która ma na celu poprawę zdrowia fizycznego oraz wsparcie psychiki i samopoczucia drugiego człowika.

Sam dla siebie, sprawidz doskonały prezent, bo rozwiniesz swój potencjał energetyczny, zrozumiesz dlaczego i jak korzystać ze swoich ukrytych mocy, wewnętrznych, największych atutów i cieszyć się ich uzewnętrzenieniem :)

Kurs bioenergoterapii praktycznej, wpisany jest do Ogólnopolskiej Bazy Usług Rozwojowych.
Przedsiębiorcy, którzy posiadają w PKD usługi poprawiające zdrowie i życie drugiego człowieka np. terapie, terapie naturalne, masaże, kosmetologia, refleksologia, trener personalny itp mogą ubiegać się o zwrot kosztów kształcenia nawet do 80 % (dla woj. zachodniopomorskiego kwota dofinansowania zaczyna się już od 50 %).
 

KIEDY I GDZIE?
21-23 czerwca 2019 r. Szczecin
Izba Rzemieślnicza Małej i Średniej Przedsiębiorczości, al. Wojska Polskiego 78

Cena 1100 zł przedsiębiorcy z możliwością zwrotu kosztów kształcenia siebie i swoich pracowników nawet do 80 % !
          1100 zł PROMOCJA 800 zł ! klienci indywidualni

Liczba miejsc w grupie jest organiczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń na podstawie wypełnionego formularza zgłoszeniowego, a następnie przesłanie go na nasz adres  kontakt@bioinstytut.pl , pobierz formularz tutaj ...


Zapraszamy wszystkich zainteresowanych i zdecydowanych na odczucie potężnej zmiany wewnwtrznej, energetycznej!

Do zobaczenia wkrótce! :)

Pozdrawiamy,

 

Zespół MIMN

ELITA COLLEGE VITAL Katarzyna Dąbrowska
al. Wojska Polskiego 78
70-482 Szczecin

tel. + 48 668 299 888
NIP 9571014922

NAPISZ DO NAS

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

i wskażemy właściwą drogę.

KONTAKT

+48 668 299 888

kontakt@bioinstytut.pl

Twoja prywatność jest dla nas priorytetem i jednocześnie zależy nam, byś znajdował/a u nas treści wysokiej jakości zgodne z Twoimi zainteresowaniami. Dlatego prosimy byś wyraził/a zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, które trafiają do nas, gdy korzystasz z naszej strony. Dbamy o Twoją prywatność, a Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę pisząc do nas bespośrednio na e-mail lub przez formularz kontaktowy na naszej stronie KONTAKT

25 maja 2018 r. zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane RODO, GDPR). W związku z tym informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało, o których możesz przeczytać klikając link poniżej: