RUSZYŁA REKRUTACJA NA KURS BIOENERGOTERAPII PRAKTYCZNEJ W GDAŃSKU!

Dodano 1.3.2019

Mamy wspaniałą wiadomość dla wszystkich osób z Trójmiasta i okolic!

 

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem Intensywnym kursem Bioenergoterapii Praktycznej, rozpoczeliśmy rekrutację dla mieszkańców Trójmiasta i okolic do wzięcia udziału w naszym kursie :)

Zajęcia odbędą się w dniach 29-31 marca 2019 r. w siedzibie naszego partenera szkoleniowego Instytutu Rozwoju Personalnego Ganesa w Gdańsku.

Strat zajeć piątek g. 17.00 do 21.00

sobota 9.00 - 16.00
niedziela 9.00 - 15.00

 

Aby wziąć udział w kursie wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się pod tym linkiem >>TUTAJ...  i odesłać nam na kontakt@bioinstytut.pl; lub skontaktować się z nami telefonicznie + 48 668299888

Na kursie obowiązkuje limit miejsc, liczy się kolejność zgłoszeń :)

Dla kogo?

 • interesujesz się medycyną naturalną?
 • chcesz zająć się jej stosowaniem w poprawie jakości zdrowia i życia? swojego oraz innych
 • chcesz zdobyć zupełnie nową wiedzę, a może uzupełnić dotychczasowe umiejętności?
 • jesteś osobą, która prowadzi działalność w zakresie stosowania terapii naturalnych, masaży i innych terapii i chcesz poszerzyć swóją ofertę, świadcząc jeszcze bardziej kompleksowe usługi dla swoich klientów?
 • a może jesteś po prostu pasjonatem zdrowia i zdrowego trybu życia! od zawsze ciekawił Cię świat energii i zdolności ludzkiego organizmu do regeneracji, chciałbyś spróbować czegoś nowego, a przy tym czuć się świetnie, poprawiając energetykę swojego ciała i nauczyć się jak w prosty i szybki sposób można zneutralizować skutki stresu?
   

TO TEN KURS JEST DLA CIEBIE :)


Wybrane zagadnienia tematyczne:

W trakcie kursu dowiesz się przede wszystkim, czym jest bioenergoterapia, na czym polega wyjątkowość tej subtelnej formy interwencji holistycznej w organizmie, a także:

 • Zdobędziesz wiedzę nt. energetycznego systemu człowieka
 • Weźmiesz udział w wyjątkowych warsztatach aktywujących naturalne zdolności przyszłego terapeuty
 • Odbędziesz intensywny trening uwrażliwienia na odbiór wibracji
 • Rozpoczniesz cykl zaawansowanych ćwiczeń metodą (1:1), pod okiem ekspertów Międzynarodowego Instytutu Medycyny Naturalnej, którzy na bieżąco  sprawdzą
   i potwierdzą, Twoje pierwsze doświadczenia w pracy w biopolu człowieka
 • Zapoznasz się z zasadami BHP w pracy bioenergoterapeuty

 

WYBRANE ZAGADNIENIA TEMATYCZNE

 1. Wstęp do nauki o terapii holistycznej.
 2. Bioenergoterapia jako zabieg biostymulacji i cyrkulacji energii kwantowej w organizmie.
 3. Energetyczny system człowieka (ciała subtelne, czakry, kanały energetyczne).
 4. Warsztaty aktywujące umiejętności przyszłego bioenergoterapeuty (techniki oddechowe, techniki koncentracyjno – harmonizujące, uwrażliwianie rąk na odbiór wibracji).
 5. Profesjonalna sesja bioenergoterapeutyczna (przygotowanie się do zabiegu, nawiązanie kontaktu z pacjentem, przebieg sesji, zabezpieczenia energetyczne, zakończenie sesji, oczyszczanie).
 6. Intensywne ćwiczenia w biopolu człowieka.
 7. Sprawdzian z wiedzy i umiejętności zdobytych w trakcie kursu bioenergoterapii praktycznej.

 

DODATKOWO W TRAKCIE ZAJĘĆ:

 • Odbędziesz intensywny trening, wszechstronnie przygotowujący Cię na odbieranie, odczytywanie wibracji oraz przesyłanie energii drugiej osobie w celach terapeutycznych,
 • już w trakcie kursu zaczniesz zupełnie inaczej odczuwać swoje ciało. Odzyskasz wewnętrzne wyciszenie, równowagę i harmonie, co w potocznym języku nazywamy „błogostanem”,
 • odbędziesz trening mentalny, dzięki któremu otworzysz się na to co nowe i nieznane, aktywując swoje możliwości do twórczej kreacji – będące naturalnym atutem każdego człowieka.

 

Metody nauczania

Wykład, prezentacja multimedialna, filmy, praca w grupach, case-study, ćwiczenia.
Zajęcia praktyczne. Instruktaż.

Kadra dydaktyczna

Zajęcia poprowadzi dyplomowana kadra pedagogiczna, praktycy, osoby prowadzące zawodowy kurs bioenergoterapeuty, przygotowujący do egzaminu w Rzemiośle!

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia w Gdańsku :)

Pozdrawiamy!

Zespół MIMN

 

Międzynarodowy Instytut Medycyny Naturalnej działa w ramach
ELITA COLLEGE VITAL Katarzyna Dąbrowska
al. Wojska Polskiego 78
70-482 Szczecin

tel. + 48 668 299 888
NIP 9571014922

NAPISZ DO NAS

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

i wskażemy właściwą drogę.

KONTAKT

+48  690 484 588

kontakt@bioinstytut.pl

Twoja prywatność jest dla nas priorytetem i jednocześnie zależy nam, byś znajdował/a u nas treści wysokiej jakości zgodne z Twoimi zainteresowaniami. Dlatego prosimy byś wyraził/a zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, które trafiają do nas, gdy korzystasz z naszej strony. Dbamy o Twoją prywatność, a Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę pisząc do nas bespośrednio na e-mail lub przez formularz kontaktowy na naszej stronie KONTAKT

25 maja 2018 r. zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane RODO, GDPR). W związku z tym informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało, o których możesz przeczytać klikając link poniżej: