Zarezerwuj już dziś swoje miejsce na zawodowym kursie bioenergoterapeuta !

Dodano 25.10.2019

Międzynarodowy Instytut Medycyny Naturalnej i Elita College Vital zapraszają wszystkich miłośników medycyny naturalnej i energoterapii do udziału w najnowszej rekrutacji do zawodowego kursu BIOENERGOTERAPEUTA w 2020 r.!

Po raz pierwszy, nabory prowadzimy nie tylko w Szczecinie i okolicach, a w Gdańsku :), co oznacza, że uruchamiamy ten kierunek równolegle w różnych częściach Polski.

Cieszymy się bardzo, że to, co robimy wnosi tyle radości do życia naszych kursantów i przynosi takie efekty!
 

Co nowego?

Program zawodowego kursu bioenergoterapeuta, zakłada przygotowanie jego uczestników do egzaminu czeladniczego w Izbie Rzemieślniczej, co pozwala na wykonywanie tego zawodu zarówno w Polsce jak i w pozostałych krajach UE z pełnymi prawami i bezpieczeństwem.

W nowej edycji kursu, pojawiają się takie zagadnienia jak m.in.:

-medycyna energetyczna

- ćwiczenia zabiegu stosowania medycyny energetycznej na wybranych układach i narządach

Dzięki temu, wszyscy kursanci, nie tylko poznają bioenergoterapię i stosowanie zabiegu egzaminacyjnego, ale również będą umieli przeprowadzić bardziej skomplikowane sesje, które będą oddziaływać w konkretne, często bardzo zaawansowane struktury organów i narządów, ustrojów!

 

Co nas wyróżnia, na co zwracamy największą uwagę, to na pewno, intensywny trening odczuwania wszelkiego rodzaju wibracji, trening uwrażliwiania dłoni przyszłego bioenergoterapeuty.

Opanowanie i rozwijanie tej umiejętności, pozwala na błyskawiczne przyswajanie różnych technik, które są prezentowane etapowo w trakcie 6 miesięcznej nauki.

 

Dodatkowo dla każdej osoby, która jest naszym kursantem, zapewniamy półroczną opiekę, konsultacje i możliwość uczestniczenia w dyskusjach, rozmowach z wykładowcami Instytutu między zajęciami, a także korzystania z sesji terapeutycznych, jeśli zajdzie taka potrzeba.

"Wspieramy naszych kursantów i jest dla nas to celem priorytetowym, aby zapewnić wszystkim naszym podopiecznym zrównoważony rozwój na wszystkich poziomach: świadomości, umiejętności oraz poprawy zdrowia fizycznego i samopoczucia" – mówi Katarzyna Dąbrowska, opiekun kursu, jeden z wykładowców.

 

Osoby zainteresowane, zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą TUTAJ.

Formularz zgłoszeniowy - do pobrania

KONSULTACJE W RAMACH REKRUTACJI

W ramach prowadzonej rekrutacji, zapraszamy wszystkich, którzy czują potrzebę rozmowy, indywidualnego sprawdzenia swojej energetyki, wrażliwości do wykonywania tego zawodu do konsultacji telefonicznych z przedstawicielem Instytutu – Romanem Kozakiem, wykładowcą, mistrzem naturopatą dyplomowanym, bioenergoterapii, radiestezji
pod nr tel:

690484588
od pn do pt w godz. 10.00 - 18.00.

 

Nabory prowadzimy odpowiednio dla Miast:

- Szczecina do 31 stycznia 2020 r.

- Gdańska do 29 lutego 2020 r.

Na kursach obowiązuje limit miejsc, liczy się kolejność zgłoszeń.Informacje/ szczegóły organizacyjne, proces rekrutacji:
 

Katarzyna Dąbrowska
Opiekun

+ 48  668299888

kontakt@bioinstytut.pl
 

Pozdrawiamy i do zobaczenia ! Przyszli Adepci Sztuki Bioenergoterapii :) !

Zespół MIMN

Międzynarodowy Instytut Medycyny Naturalnej działa w ramach
ELITA COLLEGE VITAL Katarzyna Dąbrowska
al. Wojska Polskiego 78
70-482 Szczecin

tel. + 48 668 299 888
NIP 9571014922

NAPISZ DO NAS

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

i wskażemy właściwą drogę.

KONTAKT

+48  690 484 588

kontakt@bioinstytut.pl

Twoja prywatność jest dla nas priorytetem i jednocześnie zależy nam, byś znajdował/a u nas treści wysokiej jakości zgodne z Twoimi zainteresowaniami. Dlatego prosimy byś wyraził/a zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, które trafiają do nas, gdy korzystasz z naszej strony. Dbamy o Twoją prywatność, a Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę pisząc do nas bespośrednio na e-mail lub przez formularz kontaktowy na naszej stronie KONTAKT

25 maja 2018 r. zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane RODO, GDPR). W związku z tym informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało, o których możesz przeczytać klikając link poniżej: