BIOENERGOTERAPEUTA - REKRUTUJEMY PRZEZ OKRES WAKACYNY !

Dodano 26.7.2021

Kochani!

Już teraz, rekrutujemy do nowych EDYCJI zawodowego kursu BIOENERGOTERAPEUTA, który kończy się przygotowaniem Was do egzaminu w Rzemiośle i sprawi, że otrzymacie pełne kwalifikacje do wykonywania tego zawodu w Polsce i za granicą!

tutaj znajdziecie ofertę 

formularz zgłoszeniowy do pobrania

Specjalnie dla Was, bo o to prosiliście!

Standardowo, realizujemy program zgodny ze specyfikacją dla tego zawodu, jednakże dodaliśmy kilka nowych zagadnień, które jeszcze bardziej udoskonalą Wasz przyszły warsztat i pomogą Wam osiągnąć większą skuteczność, w krótszym czasie.

Oprócz potężnej dawki niesamowitej, energetycznej wiedzy, otrzymacie najlepsze wskazówki i praktyki, które stosują nasi wykładowcy w swojej praktyce zawodowej!

Intensywny trening mentalny, głębokie medytacje i wiele innych praktyk i ćwiczeń na odzyskanie harmonii w ciele i w umyśle pozwoli Wam wzmocnić siebie na wszystkich poziomach, doda Powera do działania, odświeży patrzenie na wiele spraw i otworzy nową przestrzeń!

Do udziału w kursie zapraszamy wszystkich, a przede wszystkim:

osoby, które czują, że są tu po to, aby również pomagać innym,

chcą poznać tajniki medycyny energetycznej, która doskonale uzupełnia medycynę konwencjonalną i wspiera osoby w procesie utrzymania organizmu w jak najlepszej kondycji,

są terapeutami, terapeutami manualnymi, masażystami, innymi specjalistami, którzy pracują z ciałem, emocjami, wspierają kondycję psychiczną swoich klientów.

Chcesz z nami porozmawiać? Dowiedzieć się więcej o swojej kondycji energetycznej? Predyspozycjach? Sprawdzić wrażliwość do wykonywania tej pracy?

W ramach bezpłatnych konsultacji, trwających na czas rekrutacji, dowiesz się tego wszystkiego!

Rozmowy prowadzi Roman Kozak – mistrz naturopata dyplomowany, bioenergoterapii, radiestezji, wykładowca zawodowego kursu bioenergoterapeuta.

Godziny konsultacji:

pn-pt 10.00-18.00

668299888

690484588

Jeśli interesuje Cię ta tematyka, poznaj nas bliżej, zobacz i dowiedz się o sobie więcej!

Pozdrawiamy jak zawsze słonecznie i do zobaczenia, usłyszenia

Zespół MIMN

ELITA COLLEGE VITAL Katarzyna Dąbrowska
al. Wojska Polskiego 78
70-482 Szczecin

tel. + 48 668 299 888
NIP 9571014922

NAPISZ DO NAS

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

i wskażemy właściwą drogę.

KONTAKT

+48 668 299 888

kontakt@bioinstytut.pl

Twoja prywatność jest dla nas priorytetem i jednocześnie zależy nam, byś znajdował/a u nas treści wysokiej jakości zgodne z Twoimi zainteresowaniami. Dlatego prosimy byś wyraził/a zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, które trafiają do nas, gdy korzystasz z naszej strony. Dbamy o Twoją prywatność, a Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę pisząc do nas bespośrednio na e-mail lub przez formularz kontaktowy na naszej stronie KONTAKT

25 maja 2018 r. zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane RODO, GDPR). W związku z tym informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało, o których możesz przeczytać klikając link poniżej: