Rekrutacja na zawodowy kurs bioenergoterapeuta, do 80 % zwrotu kosztów kształcenia!

Dodano 5.2.2019

Squadra - Centrum Certyfikacji i Szkoleń w partnertswie z Międzynarodowym Instytutem Medycyny Naturalnej, Elita College Vital oraz Izbą Rzemieślniczą Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Szczecinie, zapraszają do udziału w najnowszej edycji certyfikowanego, zawodowego kursu BIOENERGOTERAPEUTA do Szczecina.
 


UWAGA
Przedsiębiorcy np. z województwa zachodniopomorskiego mogą uzyskać zwrot kosztów kształcenia nawet do 80 % dla siebie oraz swoich pracowników, pod warunkiem, że działalność którą prowadzą jest tożsama lub zbliżona zakresem usług do proponowanego kształcenia, przyczynia się do poprawy jakości życia i zdrowia klientów firmy.

Do kogo kierujemy ofertę:
m.in.

- do trenerów personalnych i terapeutów

- do osób prowadzących gabinety terapii naturalnych

- do osób, które wykorzystują terapie naturalne w kosmytologii
- do osób, które chcą uzupełnić swoje dotychczasowe umiejętności i wiedzę, będące po kursach praktycznych, chcące uzyskać tytuł zawodowy na poziomie - czeladnika

oraz do każdego, kto interesuje się medycyną naturalną, energetyczną budową świata i człowieka, czuje i wie, że jest to kierunek, który od zawsze go ineteresował i chce rozwijać lub aktywować swoje naturalne predyspozycje w tym zakresie


Dla klientów indywidualnych, nie będącymi przedsiębiorcami - przygotowaliśmy specjalną promocję 700 - 580 zł za zjazd trwającą do połowy marca 2019!

Organizacja kursu:
- 6 zjazdów weekendowych 1 raz w miesiącu (sobota 10.00-18.00)
                                                                                 (niedziela 9.00 - 15.00)
Miejsce: Izba Rzemieślnicza Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Sczecinie Al. Wosjka Polskiego 78

Płatność za kurs: ratalna 6 rat przed każdym zjazdem

Po szóstwym zjeździe, niedłużej jak dwa tygodnie po ostatnich zajęciach, każdy z kursantów będzie mieć możliwość przystąpienia do egzaminu państwowego, celem otrzymania tytułu zawodowego, czego potwierdzeniem będzie otrzymanie dyplomu honorowanego w Polsce oraz w pozostałych krajach UE.
Egzaminy, odbywają się każdorazowo w miejscu kształcenia - w Izbie Rzemieślnicznej w Szczecinie.

Szczegóły dot. programu/ zapisy/ pozostałe informacje:
+48 668299888
kontakt@bioinstytut.pl

Zapraszamy i do zobaczenia! :)

Zespół MIMN

 

 

Międzynarodowy Instytut Medycyny Naturalnej działa w ramach
ELITA COLLEGE VITAL Katarzyna Dąbrowska
NIP 9571014922

NAPISZ DO NAS

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

i wskażemy właściwą drogę.

KONTAKT

+48  690 484 588

kontakt@bioinstytut.pl

Twoja prywatność jest dla nas priorytetem i jednocześnie zależy nam, byś znajdował/a u nas treści wysokiej jakości zgodne z Twoimi zainteresowaniami. Dlatego prosimy byś wyraził/a zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, które trafiają do nas, gdy korzystasz z naszej strony. Dbamy o Twoją prywatność, a Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę pisząc do nas bespośrednio na e-mail lub przez formularz kontaktowy na naszej stronie KONTAKT

25 maja 2018 r. zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane RODO, GDPR). W związku z tym informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało, o których możesz przeczytać klikając link poniżej: