REKRUTACJA DO NOWEJ EDYCJI ZAWODOWEGO KURSU BIOENERGOTERAPEUTA !

Dodano 11.7.2019

Szanowni Państwo,

 

zapraszamy serdecznie, wszystkich zainteresowanych stosowaniem terapii naturalnych w praktyce do udziału w najnowszej edycji ZAWODOWEGO KURSU BIOENERGOTERAPEUTA.

 

Start zajęć, I zjazd odbędzie się w dniach 21-22 września 2019 r. w Szczecinie w Izbie Rzemieślniczej Małej i Średniej Przedsiębiorczości.

Certyfikowany, zawodowy kurs bioenergoterapeuta jest kursem komplementarnym, wszechstronnie przygotowującym jego uczestników do przystąpienia do egzaminu państwowego, celem uzyskania dyplomu zawodowego bioenergoterapeuta na poziomie czleladnika.
Dyplom wydany przez Izbę Rzemieślniczą Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Szczecinie jest dyplomem najwyższej rangi, jest honorowany nie tylko w Polsce, ale również w pozostałych krajach Unii Europejskiej.

Uprawnia jego posiadaczy do pełnoprawnego i bezpiecznego wykonywania zawodwu bioenergoterapeuta w Polsce i zagranicą.

Zawodowy kurs bioenergoterapeuta spełnia najwyższe standardy dla tego zawodu, oprócz potężnej dawki wiedzy, wyposaża jego uczestników w najskuteczniejsze techniki i metody pracy, wypracowane na przestrzeni 20 letniej praktyki zawodowej, głównego prowadzącego - mistrza naturopaty, bioenergoterapii oraz radiestezji Romana Kozaka, Dyrektora Międzynarodowego Instytutu Medycyny Naturalnej oraz Elita College Vital, doświadczonego biotronika, jednego z najwybitniejszych przedstawicieli tego z w kraju, a zagranicą.

Dodatkowo w ramach programu nauczania każdy z uczestników:

- odbędzie autorski trening mentalny, dzięki któremu przebuduje swoją świadomość oraz życie, wchodząc na znacznie wyższy poziom kreacji

- pozna techniki, pozwalające na natychmiastowe usuwanie napięć oraz redukcji skutków długotrwałego stresu

- dowie się jak stale podnosić swój potencjał energetyczny, odzyskać wewnętrzny spokój, harmonie, widzieć i rozumieć więcej, lepiej komunikować się z bliskimi oraz budować siebie silniejszym

- pozna inne techniki z zakresu terapii naturalnych, wspierające warsztat bioenergoterapeuty, czynięce go specjalistą kompletnym i wszechstronnie wykształconym.

Nabór na kurs potrwa do 14 września 2019 r.
Na kursie obowiązuje limit miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń na podstawie wypełnionego formularza zgloszeniowego i przesłanie go na skrzynkę Instytutu kontakt@bioinstytut.pl. do pobrania TUTAJ...

Wszystkich zainteresowanych, przyszłych adeptów sztuki bioenergoterapii zapraszamy do kontaktu z nami.

Opiekun kursu
Katarzyna Dąbrowska
mistrz naturopata dyplomowany, bioenergoterapeuta, coach.
+48 668299888

Pozdrawiamy serdecznie !
Zespół MIMN :)

ELITA COLLEGE VITAL Katarzyna Dąbrowska
al. Wojska Polskiego 78
70-482 Szczecin

tel. + 48 668 299 888
NIP 9571014922

NAPISZ DO NAS

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

i wskażemy właściwą drogę.

KONTAKT

+48 668 299 888

kontakt@bioinstytut.pl

Twoja prywatność jest dla nas priorytetem i jednocześnie zależy nam, byś znajdował/a u nas treści wysokiej jakości zgodne z Twoimi zainteresowaniami. Dlatego prosimy byś wyraził/a zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, które trafiają do nas, gdy korzystasz z naszej strony. Dbamy o Twoją prywatność, a Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę pisząc do nas bespośrednio na e-mail lub przez formularz kontaktowy na naszej stronie KONTAKT

25 maja 2018 r. zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane RODO, GDPR). W związku z tym informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało, o których możesz przeczytać klikając link poniżej: