Rekrutacja na kurs bioenergoterapii praktycznej z możliwością dofinansowania nawet do 80 %

Dodano 2.1.2019

Międzynarodowy Instytut Medycyny Naturalnej, Elita College Vital oraz firma Squadra zapraszają do udziału w wyjątkowym kursie bioenergoterapii praktycznej, prowadzony przez Romana Kozaka mistrza naturopate, bioenergoterapii, radiestezji, członka komisji egzaminacyjnych w zawodach naturopata, bioenergoterapeuta, radiesteta, współtwórcę Międzynarodowego Instytutu Medycyny Naturalnej.

Pełna oferta znajduje się TUTAJ ...

DLA PRZEDSIĘBIORCOW np.  Z WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

  • Istnieje możliwość uzyskania zwrotu kosztów kursu:
  1. 50% - dla wszystkich przedsiębiorców
  2. 70% - dla pracowników celem zdobycia kwalifikacj
  3. 80% - dla pracowników powyżej 50 roku życia


W trakcie 3 - dniowych zajęć zdobędziesz praktyczną wiedzę i umiejętności do poruszania się w arkanach bioenergoterapii, a także:

- zdobędziesz wiedzę dot. energetycznej budowy świata i człowieka,
- nauczysz się lokalizować, odczuwać i określać zaburzenia enegetyczne w biopolu człowieka, a następnie skutecznie je eliminować,
- nauczysz się przeprowadzać profesjonalną sesję bioenergoterapetyczną.


Dodatkowo, w trakcie trwania samego kursu, będziesz mieć możliwość sprawdzenia własnej energetyki oraz sprawdzenia stanu ogólnego Twojego organizmu przez prowadzącego (wg indywidualnych potrzeb również jego harmonizacji).

Bioenergoterapia, jako jedna z najsubtelniejszych form interwencji holistycznej w organizm człowieka oraz jego biopole, pozwala na natychmiastową identyfikacje zaburzeń energetycznych, które w początkowej fazie osłabiają ciało enegetyczne człowieka, co w następstwie prowadzi do powstawania różnego typu zaburzeń funkcjonowania samego organizmu na poziomach fizycznym i psychicznym.

Skutkuje to z kolei pojawianiem się różnego typu dolegliwości bólowych, spadkami nastroju, ogólnym osłabieniem organizmu a nawet chorobami.

 

3 dniowy kurs bioenergoterapii praktycznej, ma na celu przygotowanie jego uczestników do odbioru różnego typu wibracji, a następnie skutecznej nauki eliminowania zaburzeń energetycznych, celem poprawy jakości zdrowia i życia drugiego człowieka.

Na całośc kursu, składają się najskuteczniejsze techniki i metody pracy, stosowane przez prowadzącego przez ponad 20 lat praktyki zawodowej.

Dodatkową prowadzącą jest Katarzyna Dąbrowska – bioenergoterapeutka.
 

Termin i miejsce kursu:

25-27 stycznia 2019 r.
Szczecin, Izba Rzemieślnicza Małej i Średniej Przedsiębiorczości
start zajęć piątek godz. 17.00 do 20.00
sobota/ niedziela godz. 9.00 – 15.00

Cena:
800 zł dla klientów indywidualnych
1100 zł dla przedsiębiorców

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!
Więcej informacji o kursie/ zapisy:

668299888/690484588
kontakt@bioinstytut.pl


Pozdrawiamy,

Zespół MIMN

Międzynarodowy Instytut Medycyny Naturalnej działa w ramach
ELITA COLLEGE VITAL Katarzyna Dąbrowska
NIP 9571014922

NAPISZ DO NAS

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

i wskażemy właściwą drogę.

KONTAKT

+48  690 484 588

kontakt@bioinstytut.pl

Twoja prywatność jest dla nas priorytetem i jednocześnie zależy nam, byś znajdował/a u nas treści wysokiej jakości zgodne z Twoimi zainteresowaniami. Dlatego prosimy byś wyraził/a zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, które trafiają do nas, gdy korzystasz z naszej strony. Dbamy o Twoją prywatność, a Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę pisząc do nas bespośrednio na e-mail lub przez formularz kontaktowy na naszej stronie KONTAKT

25 maja 2018 r. zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane RODO, GDPR). W związku z tym informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało, o których możesz przeczytać klikając link poniżej: