Squadra - nowy Partner Instytutu i Elita College Vital!

Dodano 11.10.2018

Bardzo miło jest nam poinformować Państwa, że kolejnym partnerem Instytutu i Elita College Vital została firma SQUADRA więcej informacji pod tym linkiem, z którą wspólnie organizujemy zawodowy kurs bioenergoterapeuta, kurs kwalifikacyjny, przygotowujący do egzaminu w Rzemiośle.

Z tej też okazji, w związku z bardzo dużym zaineteresowaniem kursem oraz możliwości zwortów kosztów kształcenia nawet do 80 %, ogłosiliśmy dziś dodatkowy termin realizacji I zjazdu/ etapu kursu na dni 08-09 listopada, Szczecin.

Wszystkie osoby, które zgłoszą się do udziału w dodatkowym I zjeździe będą mogły kontynuować kurs z grupą, ktora rusza już w dniach 13-14 października 2018 r.

Osoby zainteresowane, prosimy o kontakt :

Katarzyna Dąbrowska

668299888

kontakt@bioinstytut.pl

 

Przypominamy!
Cena kursu dla przedsiębiorców oraz ich pracowników wynosi 4200 zł.
Możliwość zwortu kosztów kształcenia nawet do 80 %.

Cena kursu dla osób indywidualnych UWAGA PROMOCJA!!!
wynosi 3480 zł.
Możliwość płatności ratalnej ( 6 x 580 zł/ za zjazd/ etap).

Pozdrawiamy i do zobaczenia na sali szkoleniowej ! :)

Zespół MIMN

Międzynarodowy Instytut Medycyny Naturalnej działa w ramach
ELITA COLLEGE VITAL Katarzyna Dąbrowska
NIP 9571014922

NAPISZ DO NAS

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

i wskażemy właściwą drogę.

KONTAKT

+48  690 484 588

kontakt@bioinstytut.pl

Twoja prywatność jest dla nas priorytetem i jednocześnie zależy nam, byś znajdował/a u nas treści wysokiej jakości zgodne z Twoimi zainteresowaniami. Dlatego prosimy byś wyraził/a zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, które trafiają do nas, gdy korzystasz z naszej strony. Dbamy o Twoją prywatność, a Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę pisząc do nas bespośrednio na e-mail lub przez formularz kontaktowy na naszej stronie KONTAKT

25 maja 2018 r. zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane RODO, GDPR). W związku z tym informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało, o których możesz przeczytać klikając link poniżej: